Výsledková listina ze slavnostního finále druhého ročníku EO 2017/18.

Umístění Jméno Příjmení Škola Ročník
1 Jakub Groman GMK Bílovec 4.ročník
2 Michal Pitr PORG – gymnázium a základní škola o.p.s. 3.ročník
3 Pavel Králík Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organiz 3. ročník
4 Štěpán Záškolný Gymnázium Hladno Ostrava 4. ročník (maturitní)
5 Barbora Daňková PORG – gymnázium a základní škola o.p.s. 3.ročník
6 Jaroslav Koďousek Gymnázium B. Němcové 4.ročník
7 Matěj Horák Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace 2. ročník
8 Aleksander Markovskyj Klasické a španělské gymnázium Brno-Bystrc, příspěvková organizace 4. ročník (maturitní)
9 Patrik Kopčan GMK Bílovec 3.ročník
10 Jakub Všetečka Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace 3. ročník
11 Prokop Maršík Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace 3. ročník
12 Vojtěch Novák GFP Neratovice 3.ročník
13 Vít Neužil Gymnázium, Prachatice 2.ročník
14 Alexandr Pisani Základní škola a gymnázium Vítkov, p. o. 2. ročník
15 Kryštof Kotrys Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ v Prostějově 3. ročník
16 Lukáš Vladislav Nezval Gymnázium Blansko 3.ročník
17 Tomáš Moravec The English College in Prague 3. ročník
18 Karel Bláha Obchodní akademie, Plzeň, náměstí T. G. Masaryka 13, 301 00 Plzeň 4. ročník (maturitní)
19 Martin Neumann Gymnázium Karviná 3. ročník
20 Nina Svobodová Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ v Prostějově 3. ročník
21 Jiří Konvalinka Gymnázium Polička
22 Eva Navrátilová Obchodní akademie Dr. A. Bráfa, Hotelová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Tře 4. ročník (maturitní)
23 Eva Chalupová Gymnázium Brno,tř. Kapt. Jaroše 3. ročník
24 Robert Hartmann Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organiz 3. ročník
25 Jiří Fiala Gymnázium Brno,tř. Kapt. Jaroše 3. ročník
26 Michal Holec Gymnázium Jana Palacha Mělník 3. ročník
27 Lucie Hrabáčová Gymnázium Lovosice 2.ročník
28 Vít Ulehla Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov 1. ročník
29 Michal Dohnálek Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Přerov, Bartošova 24 4. ročník (maturitní)
30 Radim Plško Gymnázium Jakuba Škody, Komenského 29, Přerov 1. ročník
31 Markéta Švejčarová Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město 3. ročník
32 Tomáš Hořava Obchodní akademie a Jazyková škola Šumperk 3. ročník
33 Artur Uldrich Svobodná chebská škola 1. ročník
34 Jirka Kukelka Soukromá podnikatelská střední škola s.r.o. Česká Lípa 3. ročník
35 Prokop Schield Církevní gymnázium německého řádu 1. ročník
36 Marie Trunečková Gymnázium Moravská Třebová 4. ročník (maturitní)
37 David Bíško Gymnázium Jaroslava Vrchlického Klatovy 4. ročník (maturitní)
38 Karina Babičová Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí 4. ročník (maturitní)
39 Petr Blaha Církevní gymnázium německého řádu 2.ročník
40 Murad Sadiki Gymnázium Teplice 3. ročník
41 Ondřej Hradecký Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 2. ročník
42 Anna Kanizová Gymnázium Dr. J. Pekaře v Mladé Boleslavi 4. ročník (maturitní)
43 Kateřina Svobodová Gymnázium Brno-Řečkovice, příspěvková organizace 3. ročník
44 Zdeněk Rus Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň 4. ročník (maturitní)
45 Daniel Svatek TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní Karlovy Vary, s.r.o. 2. ročník

Slavnostní finále v České národní bance

Krajská kola