Finále

 

Pořadí Jméno Název školy Kraj
1. Otakar Kořínek Gymnázium a základní škola – Nový PORG Pod
Krčským lesem 25, 142 00 Praha 4
Hlavní město Praha
2. Samuel Šmíd Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2  Hlavní město Praha
3. Kateřina Zedníčková Gymnázium Vysoké Mýto Pardubický
4. Jana Buchtová PORG OSTRAVA Rostislavova 7 Moravskoslezský
5. Petr Kubalik Gymnázium Šternberk, Horní náměstí 5, Šternberk Olomoucký
6. Jan Čemus Gymnázium Jana Palacha, Mělník, Pod Vrchem 3421 Středočeský
7. Radim Dvořák OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s.r.o Středočeský
8. Patrik Vala Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Zlínský
9. Adam Vrabec Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí Zlínský
10. David Váňa Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy,
Národních mučedníků 347
Plzeňský
11. – 12.  Vojtěch Federsel Gymnázium J. K. Tyla, Hradec Králové, Tylovo nábř.
682
Královéhradecký
11. – 12.  Lukáš Veselý Obchodní akademie Bubeneč Hlavní město Praha
13. Filip Müller Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 Hlavní město Praha
14. Vladimír Vávra Gymnázium, Praha 6, Arabská 14 Hlavní město Praha
15. Vítek Seidler Gymnázium Jana Nerudy, Praha Hlavní město Praha

16. – 17.

Martin Konšel Nový PORG Praha Olomoucký
16. – 17. Karel Novotný Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi
Školami 2475
Hlavní město Praha
18. Tomáš Fejfar Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové,
Pospíšilova tř. 324
Královéhradecký
19. Tadeáš Krejčí Gymnázium Jana Nerudy, Praha Hlavní město Praha
20. Tomáš Galnor Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Olomoucký
21. Martina Chaloupková Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace Jihomoravský
22. – 23. Petr Loupanec Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Olomoucký
22. – 23. Anna Salavcová Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková
organizace
Liberecký
24. – 25. Filip Blaha Gymnázium Brno, Křenová, příspěvková organizace Jihomoravský
24. – 25. Monika Šťavová Gymnázium K. V. Raise, Hlinsko, Adámkova 55 Pardubický
26. – 27. Daniel Obozov První české gymnázium v Karlových Varech,
příspěvková organizace
Karlovarský
26. – 27. Marek Šotnar Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a
Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky,
Frýdek-Místek, příspěvková organizace
Moravskoslezský
28. Lukáš Pazdera Cyrilometodějské gymnázium, základní škola a
mateřská škola v Prostějově
Olomoucký
29. Filip Dostál Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Olomoucký
30. – 31. Kilián Malý Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední
odborná škola a Jazyková škola s právem státní
jazykové zkoušky EKONOM, o.p.s., Litoměřice,
Palackého 730/1
Ústecký
30. – 31. Bertram Škařupa OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s.r.o Středočeský
32. Tereza Jandová Střední odborná škola logistických služeb, Praha 9,
Učňovská 1/100
Hlavní město Praha
33. Matyáš Požárek Gymnázium, Sušice, Fr. Procházky 324 Plzeňský
34. – 35. Vít Gocman Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba,
příspěvková organizace
Moravskoslezský
34. – 35. Klára Kandlerová Gymnázium, Hranice, Zborovská 293 Olomoucký
36. – 39. Štefan Horváth Gymnázium, Lovosice, Sady pionýrů 600,
příspěvková organizace
Ústecký
36. – 39. Vojtěch Krystlík Gymnázium, Praha 7, Nad Štolou 1 Hlavní město Praha
36. – 39. Jan Sláma Gymnázium Otokara Březiny a Střední odborná škola
Telč
Kraj Vysočina
40. Jiří Žofčin Integrovaná střední škola technická a ekonomická
Sokolov, příspěvková organizace
Karlovarský
41. Libor Ulrich Obchodní akademie, Česká Lípa, náměstí Osvobození
422, příspěvková organizace
Liberecký
42. Rostislav Nestrašil Střední průmyslová škola Třebíč Kraj Vysočina