Video z finále Ekonomické olympiády pro ZŠ

 

Vyhlášení vítězů finálového kola

Další fotografie z finálového kola

Výsledky finále 30. 5. 2022

Pořadí Jméno  Název školy Kraj
1. Kryštof Weishäupel Gymnázium a Základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace Jihomoravský
2. Štěpán Drábek Slovanské gymnázium Olomouc Olomoucký
3. Lukáš Vít Gymnázium Blansko, příspěvková organizace Jihomoravský
4. David Buxton Gymnázium Blansko, příspěvková organizace Jihomoravský
5. Anna Navrátilová Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Olomoucký
6. Milan Tlustý Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí Středočeský
7. Lukáš Daněk Gymnázium Blansko, příspěvková organizace Jihomoravský
8. Dan Ryška Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace Jihomoravský
9. Matěj Štěpán Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy Pardubický
10. Jan Teplý Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace Jihomoravský
11. Kryštof Svoboda Gymnázium Třebíč Kraj Vysočina
12. Andrea Baťhová Základní škola a Mateřská škola Miličín okres Benešov Středočeský
13. Viktor Valchář Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecí Středočeský
14. Marie Hladíková Gymnázium Františka Palackého, Neratovice, Masarykova 450 Středočeský
15. Nicol Plšková Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Olomoucký
16. Ondřej Škuta Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace Moravskoslezský
17. Maxim Stanko Gymnázium Františka Palackého, Neratovice, Masarykova 450 Středočeský
18. Sam Hartman Gymnázium Blansko, příspěvková organizace Jihomoravský
19. Martin Zezula Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace Jihomoravský
20. Richard Kolena Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace Moravskoslezský
21. Prokop Toman LABYRINTH – základní škola, s.r.o. Jihomoravský
22. Jakub Kostka Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Olomoucký
23. Lukáš Kuběna Gymnázium Blansko, příspěvková organizace Jihomoravský
24. Vojtěch Herinek Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Olomoucký
25. Josef Šedivý Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily, příspěvková organizace Liberecký
26. Jan Hadari Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace Karlovarský
27. Radim Štěpáník Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice Jihočeský
28. Zuzana Vlachová Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace Jihomoravský
29. Samuel Krpec Gymnázium, Šternberk, Horní náměstí 5 Olomoucký
30. Marek Otáhal Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace Plzeňský
31. Lenka Dostálová Gymnázium Blansko, příspěvková organizace Jihomoravský
32. Tomáš Tůma Základní škola a Mateřská škola DOMAMIL, příspěvková organizace Kraj Vysočina
33. Šimon Koutný Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Olomoucký
34. Lukáš Fikar Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560 Kraj Vysočina
35. Partik Chocholouš 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335 Středočeský
36. Filip Kubeš Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560 Kraj Vysočina
37. Jindřich Šilhán Základní škola Fryčovická Hlavní město Praha
38. Radek Pechánek Základní škola a Základní umělecká škola, Zliv, okr. České Budějovice Jihočeský
39. Matyáš Štafl Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace Jihomoravský
40. Jaroslav Hoffinger Základní škola Pečky, okres Kolín Středočeský
41. Jakub Babinský Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, příspěvková organizace Moravskoslezský
42. Zuzana Famfulíková Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace Jihomoravský
43. Štěpán Úradník Základní škola a Základní umělecká škola, Zliv, okr. České Budějovice Jihočeský
44. Zuzana Florusová Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace Jihomoravský
45. Marie Tesařová Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Olomoucký
46. Filip Tažej 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335 Středočeský
47. Michal Hraběta 25. základní škola Plzeň, Chválenická 17, příspěvková organizace Plzeňský
48. Marie Robková Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace Jihomoravský
49. Tomáš Klímek Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace Moravskoslezský
50. Jakub Novák Gymnázium Františka Palackého, Neratovice, Masarykova 450 Středočeský
51. Linda Matuščíková Základní škola a mateřská škola Bedihošť Olomoucký
52. Eliška Rejhová Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace Ústecký
53. Tereza Mátlová Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560 Kraj Vysočina
54. Michal Chytil Základní škola a mateřská škola MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka, Klegova 29, příspěvková organizace Moravskoslezský
55. Marie Henemanová Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice, okres Benešov Středočeský
56. Lenka Modrová Základní škola a Základní umělecká škola, Zliv, okr. České Budějovice Jihočeský
57. Daniel Svatoň Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice, okres Benešov Středočeský
58. Daniela Rodryčová Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kpt. Nálepky 7, příspěvková organizace Jihomoravský
59. Oliver Erben OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s.r.o. Středočeský
60. Mariana Vyroubalová Gymnázium Blansko, příspěvková organizace Jihomoravský
61. Sebastián Machů Škola Kavčí hory – Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, Praha 4, K Sídlišti 840 Hlavní město Praha
62. Tomáš Kořenek Základní škola a mateřská škola MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka, Klegova 29, příspěvková organizace Moravskoslezský
63. Veronika Kučerová Základní škola Benešov, Jiráskova 888 Středočeský
64. Daniel Hora Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace Jihomoravský
65. Viktor Kapusta Základní škola, Praha 3, Lupáčova 1/1200 Hlavní město Praha

Partner finále