Výsledky finále 21. 6. 2022

Pořadí

Jméno

Název školy

Kraj

1. Kateřina Zedníčková Gymnázium Vysoké Mýto Pardubický
2. Jana Buchtová PORG OSTRAVA Rostislavova 7 Moravskoslezský
3. Filip Müller Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 Hlavní město Praha
4. Václav Výstup MESIT střední škola, o.p.s. Družstevní 818, Mařatice 686 05 Uherské Hradiště Zlínský
5. Merlin Garbini OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s.r.o. Středočeský
6. Radim Dvořák OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s.r.o. Středočeský
7. Daniel Kos Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5, Mezi Školami 2475 Hlavní město Praha
8. Matěj Běťák Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Olomoucký
9. Jan Carbol PORG OSTRAVA Rostislavova 7 Moravskoslezský
10. Patrik Vala Gymnázium Zlín – Lesní čtvrť Zlínský
11.-12. František Lukáš Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55 Jihomoravský
11.-12. Vítek Seidler Gymnázium Jana Nerudy, Praha Hlavní město Praha
13. Daniel Vala Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace Jihomoravský
14. Vít Gocman Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace Moravskoslezský
15. Nicolas Ivanov OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s.r.o. Středočeský
16. Matej Volech Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace Liberecký
17.-18. Adam Studený Gymnázium Třebíč Kraj Vysočina
17.-18. Eduard Tomáš Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné pláni 1160 Hlavní město Praha
19.-20. Filip Mikulecký Soukromá střední škola podnikatelská – ALTMAN, s.r.o. Královéhradecký
19.-20. Stanislav Sadílek Gymnázium, Benešov, Husova 470 Středočeský
21.-23. Daniel Obozov První české gymnázium v Karlových Varech, příspěvková organizace Karlovarský
21.-23. Jakub Kornel Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm Zlínský
21.-23. Matěj Rychlík Gymnázium Židlochovice, příspěvková organizace Jihomoravský
24. Matěj Koberec Evropská obchodní akademie, Děčín I, Komenského náměstí 2, příspěvková organizace Ústecký
25. Zdeněk Roháček Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov Zlínský
26.-27. Lukáš Zounek Gymnázium Matyáše Lercha, Brno, Žižkova 55 Jihomoravský
26.-27. Robin Singh Střední škola logistická Dalovice, příspěvková organizace Karlovarský
28. Hoang viet Pham Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy, Národních mučedníků 347 Plzeňský
29. Jakub Gottwald Gymnázium, Benešov, Husova 470 Středočeský
30. Šimon Šplíchal Gymnázium Třebíč Kraj Vysočina
31.-33. Lukáš Raška Gymnázium Jakuba Škody, Přerov, Komenského 29 Olomoucký
31.-33. Matej Marek OPEN GATE – gymnázium a základní škola, s.r.o. Středočeský
31.-33. Tomáš Konečný Obchodní akademie a vyšší odborná škola Brno, Kotlářská, příspěvková organizace Jihomoravský
34. Daniel Vykoupil Sportovní a podnikatelská střední škola, spol. s r.o. Plzeňský
35. Tomáš Sejkora Obchodní akademie T. G. Masaryka, Kostelec nad Orlicí, Komenského 522 Královéhradecký
36. Martin Hemza Střední průmyslová škola strojní a stavební, Tábor, Komenského 1670 Jihočeský
37. Vít Hájíček Gymnázium, Praha 9, Litoměřická 726 Hlavní město Praha
38. Milan Kopper Střední průmyslová škola, Trutnov, Školní 101 Královéhradecký
39. Ondřej Pavelka Gymnázium, Havířov-Podlesí, příspěvková organizace Moravskoslezský
40. Velen Kalina Gymnázium, Milevsko, Masarykova 183 Jihočeský
41. Martin Viktorín Obchodní akademie a Střední odborná škola cestovního ruchu Choceň Pardubický
42. Matěj Šejnoha Gymnázium, Praha 8, U Libeňského zámku 1 Hlavní město Praha
43. Matyáš Kolovecký Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911 Hlavní město Praha
44. Martin Štrobl SPŠ Teplice, Benešovo nám.1, 415 01 Teplice, příspěvková organizace Ústecký
45. Antonín Dvořák Střední průmyslová škola stavební akademika Stanislava Bechyně, Havlíčkův Brod Kraj Vysočina

 

Cena České národní banky za nejlepší video na vylosované téma: Mají se centrální banky angažovat v ochraně klimatu?

  • Václav Výstup, MESIT střední škola Mařatice, Uherské Hradiště – vítězné video

 

Cena Komerční banky za nejlepší tip o počtu studentů na středních školách v ČR

  • Daniel Kos, Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha 5

 

Cena České asociace pojišťoven za nejlepší esej v písemném testu

  • Jana Buchtová, PORG Ostrava

 

Cena University of New York in Prague za nejlepší odpověď na bonusovou otázku v anglickém jazyce

  • Jana Buchtová, PORG Ostrava

 

Cena Univerzity Tomáše Bati za nejlepšího studenta ve Zlínském, Olomouckém a Moravskoslezském kraji

  • Václav Výstup, MESIT střední škola, Uherské Hradiště, Zlínský kraj
  • Matěj Běťák, Gymnázium Jana Škody, Přerov, Olomoucký kraj
  • Jana Buchtová, PORG Ostrava, Moravskoslezský kraj

 

Cena Ekonomicko-správní fakulty MUNI za nejlepšího studenta v Jihomoravském kraji

  • František Lukáš, Gymnázium Matyáše Lercha, Brno