Konečné pořadí finalistů Ekonomické olympiády 2018/2019

Pořadí Jméno Název školy Kraj
1 Králík Pavel OA-SOŠ knihovnická a VOŠ Kotlářská Brno JM
2 Pytela Jan Gymnázium Matyáše Lercha Brno JM
3 Javůrek Emil Gymnázium Jana Keplera Praha PH
4 Neumann Martin Gymnázium Karviná MS
5 Kadavý Tomáš Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno JM
6 Daňa Marek Gymnázium Arabská PH
7 Matuštík Kristian Gymnázium Benešov SC
8 Murňák Filip Gymnázium Lovosice US
9 Skalník Adam VOŠ a SPŠ Žďár nad Sázavou VY
10 Bernard Adam Jiráskovo gymnázium Náchod KH
11 Frau David SPŠ elektrotechnická Pardubice PA
12 Beran Marek Gymnázium Kolín SC
12 Šak Šimon Masarykovo gymnázium Vsetín ZL
14 Horáček Samuel Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno JM
14 Horák Matěj Klasické a španělské gymnázium Brno JM
16 Shagareev Iskander Nový PORG Praha PH
17 Sojka Ondřej Gymnázium Matyáše Lercha Brno JM
18 Chudáček Ondřej Gymnázium Brno Vídeňská JM
18 Konopásek Michal Gymnázium Arabská PH
20 Galan Samuel Gymnázium Jana Keplera Praha PH
21 Kareš Tomáš Českoslovanská AO Dr. E. Beneše Praha PH
22 Burgr Ladislav Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ Prostějov OL
23 Martinů Václav Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno JM
24 Pisani Alexandr Základní škola a gymnázium Vítkov MS
25 Pavlas Šimon Sunny Canadian IS-ZŠ a Gymnázium Jesenice SC
26 Mičková Markéta Gymnázium Lovosice US
27 Hartmann Robert OA-SOŠ knihovnická a VOŠ Kotlářská Brno JM
28 Uldrich Artur Svobodná chebská škola a gymnázium Cheb KV
29 Karhan Matěj Svobodná chebská škola a gymnázium Cheb KV
29 Rajnoha David Gymnázium třída Kpt. Jaroše Brno JM
31 Choc Tomáš Obchodní akademie Plzeň PL
31 Janáč Lukáš Gymnázium Litoměřická Praha PH
33 Svobodová Tereza Gymnázium Česká Lípa LI
34 Martinec David Masarykovo gymnázium-SZdrŠ a VOŠ zdr. Vsetín ZL
35 Váchová Karla Gymnázium Jírovcova České Budějovice JC
36 Honig Vojtěch Gymnázium Uherské Hradiště ZL
37 Lichardová Patricie Soukromá stř. škola podnikatelská Opava MS
38 Švecová Sandra ISŠ živnostenská Plzeň PL
39 Mikota Tomáš Gymnázium Milevsko JC
39 Střihavka Adam 1. Slovanské gymnázium Praha PH
41 Hluší Martin Církevní gymnázium něeckého řádu Olomouc OL
42 Bartoněk Adam Gymnázium Šlapanice JM
42 Mašková Vladěna Obchodní akademie a HŠ Havlíčkův Brod VY
44 Macháčková Adéla Gymnázium Pardubice PA
45 Matoulek Michal Jiráskovo gymnázium Náchod KH
46 Přítel Ondra Gymnázium Jana Keplera Praha PH
47 Minarovičová Anna Slovanské gymnázium Olomouc OL
48 Fajak Lukáš VOŠ mezinárodního obchodu a OA Jablonec nad Nisou LI

 

Výsledková listina ke stažení ZDE.