02.10.2023

Spustili jsme registraci do  EO pro střední i základní školy

Dnes jsme spustili přihlašování do VIII. ročníku Ekonomické olympiády pro střední školy a do III. ročníku Ekonomické olympiády pro základní školy. Registrace pro střední školy bude otevřena do 14. 11. 2023 a pro základní školy do 14. 12. 2023.

Ekonomická olympiáda pro SŠ

Dnes jsme spustili přihlašování do VIII. ročníku Ekonomické olympiády pro střední školy, do kterého bychom Vás opět rádi srdečně pozvali. Soutěž je určena pro žáky 1. až 4. ročníků všech typů středních škol a také pro studenty 8. a 9. ročníků základních škol (či víceletých gymnázií).

Školní kola budou probíhat formou on-line testování, které je časově zvládnutelné v rámci jedné vyučovací hodiny. Letošní školní kola budou probíhat v termínu od 20. 11. do 1. 12. 2023. ro postupující budou následovat krajská kola a pro nejlepších 50 studentů bude uskutečněno slavnostní finále

Vaši školu můžete do VIII. ročníku Ekonomické olympiády registrovat přes tento odkaz.

Ekonomická olympiáda pro ZŠ

Soutěž je určena žákům 8. a 9. ročníků základních škol a nižším ročníkům víceletých gymnázií. Školní kola budou opět probíhat formou on-line testování, které je časově zvládnutelné v rámci jedné vyučovací hodiny.

Letošní školní kola budou probíhat v termínu od 15. do 26. 1. 2024. Pro 100 nejlepších žáků ze školních kol bude v květnu následovat finálové kolo soutěže.

Vaši školu můžete do III. ročníku Ekonomické olympiády registrovat přes tento odkaz.

Díky Vaší podpoře a zájmu se Ekonomická olympiáda každým rokem rozrůstá nejen o nově zapojené školy ale také o studenty, kteří díky účasti v soutěži zlepšují svoji finanční gramotnost, poměřující své znalosti v ekonomii a financích se svými vrstevníky a získávají jedinečnou možnost prohlubovat své zájmy a soutěžit o zajímavé ceny od našich partnerů.

Těšíme se na naši spolupráci při zlepšování finanční gramotnosti v České republice.