Hledáme posily do týmu INEV

Junior Project Manager

Do týmu projektového managementu hledáme v Brně a okolí jednoho studenta či studentku, který by chtěl využít možnosti časově flexibilní stáže v mladém a dynamickém týmu INEV.

Pozice je vhodná zejména pro studenty 4. ročníků a vysokých škol. Pokud by jsi se chtěl podílet na organizaci dalšího ročníku Ekonomické olympiády, zašli nám svůj životopis na [email protected]. V textu e-mailu nastiň, proč by Tě tato práce bavila a jaké jsou Tvé zkušenosti a časové možnosti.
Rádi si s Tebou sjednáme schůzku!

Fundraiser a Junior Event Manager

Tým INEV a naše aktivity rostou, expandujeme i do zahraničí, a proto v současnosti hledáme posilu do týmu na pozici Fundraisera a Junior Event Managera.

Pokud bys chtěl tuto možnost využít a pomoci INEV s dalším růstem, odepiš nám na e-mail [email protected], do přílohy vlož svůj životopis a v textu emailu nastiň, proč by Tě tato práce bavila a jaké jsou Tvé zkušenosti a časové možnosti (kolik hodin práce týdně tomu můžeš věnovat).
Práce je vhodná pro studenty z Prahy a Středočeského kraje, kteří jsou ve čtvrtém ročníku. Časová náročnost je na domluvě a Tvých časových možnostech, takže se nemusíš obávat, že by Ti to nějak zvlášť zasahovalo do školních povinností a kroužků.
Pro přesný popis pozice klikni zde.